Aktualności

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Niepublicznego Przedszkola w Siedleminie informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września 2015r. o godz. 10.00 w sali wiejskiej przy budynku szkoły. Uroczystość poprzedzi  o godz. 9.30 msza św. w kościele w Siedleminie.

p7150774W dniach od 11 do 16 lipca chętni uczniowie z naszej szkoły i okolicznych placówek byli na obozie w Dźwirzynie. Oprócz kąpieli w morzu i plażowania dzieci miały okazję być w Kołobrzegu, Parku Rozrywki w Zieleniewie, Parku Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu i Parku Wieloryba w Rewalu. Niezapomnianą przygodą był również rejs statkiem. W pamięci zostaną zapewne także piękne zachody słońca (zobacz zdjęcia).

dsc02114Na początku wakacji w terminie od 2-9 lipca zostały zorganizowane półkolonie letnie. Uczestniczyły w nich przedszkolaki oraz dzieci szkolne, które podzielono na pięć grup. Odbyły się m. in. zajęcia plastyczne „Malarze plenerowi", tworzono gazetkę „Eko-Siedlewieści", sprzątano najbliższą okolicę a „ Mali badacze przyrody" poszukiwali ciekawostek w terenie. Ponadto dzieci zwiedziły Ośrodek Edukacji Leśnej w Czeszewie, Ośrodek Szkółkarsko-Nasienny w Jarocinie, ZGO, Gospodarstwo Agroturystyczne w Hermanowie, oraz PEWIK. Realizowano też elementy programu profilaktycznego „Spójrz inaczej" (zobacz zdjęcia).

dsc0183826 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Uroczystość poprzedziła msza święta odprawiona przez ks. Krzysztofa Milewskiego w intencji wszystkich dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Następnie tłumnie zebraliśmy się na sali by tam oficjalnie zakończyć rok szkolny, odebrać z rąk pani dyrektor lub wychowawców menzurki i powitać upragnione i wyczekiwane wakacje. Tego dnia, jak co roku w sposób szczególny rozstawaliśmy się z absolwentami. Od września ich drogi rozejdą się do wybranych Gimnazjów (zobacz zdjęcia).

Prognoza pogody

4°C

Siedlemin

Friday
-1°C / 12°C
Saturday
-2°C / 9°C
Sunday
-1°C / 8°C

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 19

Wczoraj 23

W tym miesiącu 167

Razem 6098

Nadanie imienia Jana Pawła II

tlovideo

Nasza szkoła na mapie