Aktualności

Na meczu LechaDnia 30 października 2014r. 33 kibiców z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siedleminie wyjechało na Stadion do Poznania na mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok. Był to Mecz Pucharu Polski. Lech Poznań wygrał z Jagiellonią Białystok 4:2. Ciekawostką była pierwsza bramka, która padła dla Lecha w 7 sekundzie meczu. Dla niektórych dzieci była to pierwsza okazja zobaczenia tego typu wydarzenia na żywo. Wszyscy dzielnie kibicowali Lechowi Poznań.(zobacz zdjęcia).

 

img 0032W dniu 28 października 2014r. w Niepublicznym Przedszkolu w Siedleminie odbyło się uroczyste pasowanie. Dzieci bardzo cieszyły się na dzień, w którym będą mogły pokazać rodzicom czego nauczyły się w ciągu 1,5 miesiąca pobytu w przedszkolu. Pasowania dokonała Pani Dyrektor Izabela Woś, która pochwaliła dzieci za przygotowany program. Po uroczystości dzieci z rodzicami zasiadły do wspólnego stołu (zobacz zdjęcia).

pa280080O tym, że spożywanie owoców doskonale wpływa na zdrowie człowieka wiedzą już najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy biorą udział w programie "Owoce i warzywa w szkole". Pierwszaki ochoczo wykonywali sałatki owocowe a zapach cytrusów, jabłek i innych owoców roznosił się po całej szkole i przywoływał do kuchni ciekawskich kolegów z klas starszych. W całym zamieszaniu i przygotowywaniu owocowego posiłku oczywiście najsmaczniejsza była DEGUSTACJA (zobacz zdjęcia).

pa160019Już po raz drugi społeczność siedlemińskiej podstawówki obchodziła 16 października Święto Patrona Szkoły – Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele św. Mikołaja Biskupa, którą poprowadził ks. Krzysztof Milewski, proboszcz tutejszej parafii.
Następnie uczniowie pod kierunkiem p. Krystyny Frąckowiak i Joanny Pinczewskiej w ciekawej formie przybliżyli postać Jana Pawła II.

zabawa andrzejkowa

Prognoza pogody

5°C

Siedlemin

Monday
3°C / 6°C
Tuesday
2°C / 5°C
Wednesday
-1°C / 4°C

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 12

W tym miesiącu 390

Razem 958

Nadanie imienia Jana Pawła II

tlovideo

Nasza szkoła na mapie